דלתות נסתרות

מחפשים עיצוב דלתות פנים מינימליסטי? תכננתם להתקין טפט מיוחד על אחד או כמה קירות, אך אתם לא יודעים מה לעשות עם הקירות באמצע? דלתות נסתרות יכולות להיות הפתרון המושלם עבורכם, שכן הן מתאימות לחללים עסקיים ופרטיים כאחד, מסייעות בשמירה על עיצוב הקיר כולו ובנוסף הן פרקטיות לחלוטין, עמידות וניתנות להתקנה גם במקום דלתות סטנדרטיות.
דלתות נסתרות אינן עם אחריות לנזקי מים. מחיר: החל מ-3800 ש"ח לפני מע"מ.

 

דלתות קו אפס

תחום דלתות הפנים ובפרט, דלתות פנים מעוצבות, חווה תנופה רצינית בשנים האחרונות הכולל עיצובים חדשניים ומגוונים ופיתוחים טכנולוגים משלימים. אחד מן הצרכים אשר עלו אצל לקוחות רבים בעולם המערבי הוא עיצוב דלתות אשר ישתלבו היטב בחלל, יתאימו לגדלים שונים של דירות או משרדים וכד'. וכן, יוכלו להתאים הן לעיצובים מינימליסטיים והם לעיצובים "עמוסים" יותר. בהקשר זה, דלתות נסתרות הן ללא ספק הדבר הבא בתחום עיצוב הפנים!

אז מהן דלתות פנים נסתרות?

דלתות פנים נסתרות, או דלתות קו אפס, הן דלתות אשר נבנות מלכתחילה באותו "קו" של קירות הבית, במילים אחרות: מדובר בדלתות שאינן בולטות פנימה (או החוצה, במקרה של המשקופים) מהקיר, אלא ממשיכות את הקיר הן מבחינת המידות הטכניות והן מבחינת העיצוב.
 

מהם יתרונות דלתות פנים נסתרות?

  • כשמדברים על דלת פנים קו אפס מדובר בעיצוב אשר מותאם הן לבתים פרטיים והן לחללים עסקיים או ציבוריים. למעשה, יש שיגידו כי עיצוב זה קיבל את ההשראה מעולם ההייטק ומחללי העבודה בעולם המערבי, לצד טרנד העיצוב המודרני-מינימליסטי – כך שלמעשה, מדובר על עיצוב המשלב בין שני העולמות.
  • שומרות על קו נקי המתאים בכל מקום ובכל מצב – בהמשך לאמור לעיל, יתרונו הגדול של העיצוב הזה הוא בעובדה שהוא מאפשר עיצוב נקי וחלק, לא משנה באילו צבעים או עיצובים בחרתם.
  • מאפשרות לשמור על עיצובים ייחודיים – אם במקרה תכננתם לעצב את הבית בעזרת טפטים מיוחדים וכד', דלתות נסתרות הן ה-פתרון עבורכם, משום שהן מאפשרות את המשך העיצוב לאורך כל הקיר, המסדרון וכד', לטעמכם.
  • עושות סדר בעיניים – דלתות הפנים המעוצבות הנן משולמות עבור צרכים עצוביים הנוגעים לסדר ושלמות בחלל, כמו חללי עבודה, או חדרי אירוח בבית, ואפילו חללים קטנים הדורשים עיצוב המגדיל את החלל.

ומה בנוגע לעמידות ובטיחות?

דלתות פנים מעוצבות מסוג דלתות נסתרות, הנן עמידות מאוד, לא פחות מדלתות סטנדרטיות, כמובן, בהתאם לחומר הגלם ולאיכות העבודה בבנייתן בבית. מכאן, החשיבות לפנות לחברה מקצועית בתחום העיצוב וההתקנה של דלתות הפנים בבית או בעסק באופן כללי, ודלתות פנים מעוצבות ונסתרות בפרט.
 

האם ניתן להתקין דלתות קו אפס במקום דלתות רגילות?

בהחלט כן. דלתות קו אפס ניתנות להתקנה בכל חלל, בין אם מדובר בחלל שכבר הותקנו בו דלתות סטנדרטיות ובין אם לא. יש לקחת בחשבון שבמקרים מסוימים, דלתות הפנים יצטרכו לעבור התאמה מסוימת למידות, גבהים וכד', וכל שכן עיצובים של קירות או חללים. אגב, עניין זה מדגיש את חשיבות הפניה לחברה מקצועית המתמחה בעיצוב והתקנת דלתות פנים בבתים או בחללים עסקיים וציבוריים.

חברת סיטי דורס עומדת לרשותכם בכל שלבי ההתקנה!

אנחנו יודעים כי בחירת דלתות פנים חדשות הביתה היא לא תמיד פעולה פשוטה, שכן יש להתחשב בשיקולי עיצוב, תקציב ושימוש לטווח הרחוק. בדיוק לשם כך, נוכל לייעץ ולסייע בכל שלב, וכן לענות על שאלותיכם בכל הנוגע להתקנת דלתות פנים חדשות בבית ובייחוד, דלתות פנים מעוצבות מסוג דלתות קו אפס.

 

יש לנו דלתות רבות להציע לכם, וכל הנותר לכם הוא רק לבחור! לפרטים נוספים, פנו אלינו או השאירו פרטים באתר