מהן דלתות פנים קו אפס: כל מה שצריך לדעת

מאחר שהבחירה בין דלתות פנים היא באמת מגוונת ויש המון סוגים, אין ספק שצריך לדעת כיצד לבחור אותן. דלת פנים קו אפס, בניגוד לדלת מסוג אחר, היא למעשה דלת אשר "מתיישבת" בקו אפס עם הקיר, כך שלא נוצרת שום בליטה והדלת נמצאת באותו הגובה של הקיר עצמו.
כשמדברים על עיצוב דירות ובתים, באותה הנשימה חובה להזכיר גם דלתות מסוגים שונים, כולל דלתות פנים קו 0 אשר יוצרות את המראה העיצובי והנקי שאנשים מחפשים אחריו. יחד עם דלתות מסוגים שונים, כמובן שעיצוב ביתכם יכלול בדרך כלל הוספה של פריטים דקורטיביים רבים ומסוגים שונים, איש ואישה וטעמם. לעת עתה, בואו נתמקד בדרכים לעצב את הבית בעזרת דלתות פנים קו אפס. מה חשוב לדעת לגביהן?

מה חשוב לדעת לגבי עיצוב הבית עם דלתות פנים מעוצבות

 
אם אתם מחפשים אחר עיצוב מינימליסטי בביתכם, ייתכן שתוכלו למצוא מענה מדויק בהתקנת דלתות פנים קו אפס. דלתות אלו מספקות לכם קו עיצובי נקי וחלק, שלא כולל שום הפרעה ויזואלית כזאת או אחרת. כשאנחנו אומרים "הפרעה ויזואלית", אנחנו מתכוונים לאותן דלתות אשר בולטות וגבוהות יותר מהקיר עצמו, דבר שבהחלט יוצר מעין הפרעה בזמן שמתרשמים מעיצוב הבית הכללי.
כשמדסקסים בנושאים של עיצוב אחיד, יפה ונקי, בדרך כלל מזכירים גם גוונים באופן אוטומטי. וכשמדובר בדלתות פנים מהסוג של קו אפס, בדרך כלל אנשים מעדיפים לבחור דלתות בצבעי הקיר עצמו. מאחר שבמקרים רבים הקירות הם לבנים, הצבע הנבחר של דלת הפנים תהיה לבן RAL 9016. אם צבע הקיר שלכם הוא שמנת, אתם מוזמנים לבחור דלת פנים קו 0 בצבע RAL 9010.
 

שבירת העיצוב בבית וריענונו עם בחירת צבעים אחרת

 
יחד עם בחירה בצבעים משלימים, או בצבעים אחידים, במקרים מסוימים אנשים יעדיפו גם "לשבור" את העיצוב בבית בעזרת צבעים נועזים יותר, לרבות צבעים שאינם בהכרח נועזים אבל פשוט שונים מצבע הקיר עצמו.
אם אתם רוצים לרענן את העיצוב בבית ולהקנות תחושה חיה יותר וצבעונית, אתם יכולים לבחור בחיפויים שונים. לידיעתכם, ישנם חיפויי פורניר עץ עבור דלתות פנים קו אפס, ככה שאתם יכולים להנות מתחושה באמת כפרית בביתכם. צימר זה כאן, אצלכם בבית.

דלתות פנים קו 0 עם PATTERNS ודוגמאות חריטה

 
אם אתם שוקלים להתקין דלת פנים קו אפס בביתכם, ייתכן שכבר נתקלתם בכל מיני דלתות עם דוגמאות חרוטות עליהן, או דלתות עם PATTERNS. אישית, אנחנו פחות ממליצים על דלתות מסוגים אלו, אבל זה נתון לשיקולכם.
מאחר שדוגמאות אלו לפעמים פשוט נמאסות עליכם עם הזמן, אתם עלולים להישאר עם דלת פנים שכבר לא עולה בקנה אחד עם ההעדפה העיצובית שלכם בבית. בכל מקרה, בין אם אתם עומדים להתקין דלת פנים מסוג כזה או אחר בביתכם, אנחנו ממליצים על סיוע מקצועי של מעצבת פנים מוכשרת, או שלפחות תתייעצו עם החברה המשווקת את הדלתות.
 

האם דלתות פנים מסוגים אלו גם מצריכות משקוף?

 
בדומה לדלתות מסוגים אחרים, גם דלתות קו אפס מצריכות התקנת משקוף. ליתר דיוק, יהיה מדובר במשקוף ש"נבלע" אל תוך הקיר. ועוד יותר לדייק את מילותינו, אם אתם רוצים שהמשקוף יהיה באמת "בלתי נראה" וייבלע בעיצוב הכללי בבית, צריך להקפיד על עבודת טיוח איכותית.
יש צורך לטייח את המשקוף אל תוך הקיר, וזאת בצמוד לצביעה מחודשת של האזור המטויח. בכל מקרה, הקפידו על סיוע מקצועי ותזכו לראות תוצאות יפהפיות!