דלתות פולימריות

בבואכם להחליט איך הבית שלכם יעוצב מבפנים. אתם צריכים להכריע גם אילו דלתות להתקין בו. לא משנה אם הבית עובר שיפוץ מאסיבי או שהוא חדש ואתם צריכים להחליט על כל רהיט ורהיט, אתם צריכים לבחור את הטוב ביותר ובדלתות פנים הבחירה קשה. יש דלתות מעץ ודלתות מאלומיניום, יש דלתות מפלדה ויש מילויים שונים באיכותיות שונות. אך בשנים האחרונות המונח "דלתות פנים פולימריות" כבש את השוק והביא עמו את בשורת האיכות והעמידות בשילוב של מחירים הגיוניים.

מה זה פולימר?

 פולימר הוא תרכובת אשר עשויה מחומר גלם פלסטי. היא נחשבת לנוחה מאוד לעבודה ולכזו שמביאה תוצרים טובים במחיר ייצור נמוך. דלתות פולימר מיוצרות בארץ ובחו"ל כשאלו שמיוצרות בארץ נחשבות לעבות יותר וחזקות יותר מאלו המיובאות. דלת פולימר אמנם לא מהווה בידוד איכותי בתוך הבית או בין חללי המשרד אך היא טומנת בחובה כמה יתרונות חשובים. 100% פולימר = אחריות נזקי מים וטרמיטים ללא הגבלה.

יתרונות דלתות פולימריות:
1. עמידות בפני לחות ורטיבות:

ניסיתם להתקין דלת מעץ בחדר האמבטיה שלכם? לא משנה כמה היא תהיה חזקה עמידה ומעוצבת, היא לא תאריך ימים. לחות ורטיבות לא הולכים ביחד עם עץ. דלתות הפולימר מספקות את המענה הדרוש. דלת פולימר תעמוד בפני הלחות והרטיבות והפולימר ימנע טחב וריקבון של הדלת.

2.קלות:

דלתות פולימר הן קלות יחסית, מה שמוזיל את עלות השינוע שלהן וכמובן, הן נחשבות דלתות פנים בטיחותיות יותר בבית עם ילדים.

3.מחיר:

דלתות פולימריות נמכרות במחירים נמוכים יחסית, והן נותנות תמורה טובה לכסף שלכם.

4.כמה דברים חשובים על דלת פנים פולימר:
אם אתם מתעניינים בדלתות פולימר לבית שלכם, חשוב שתתנו את הדעת לכמה דברים.
קודם כל דלת פולימר צריכה להגיע עם אחריות של כמה שנים, ואל תוותרו על אחריות כזו. חשוב גם לבחון ממי קונים ועדיף ממישהו עם ניסיון ועם המלצות.
חשוב גם לקנות שלת פנים פולימר במקום בו אתם יכולים להתייעץ בחופשיות עם הצוות, לשאול את כל השאלות שלכם ולקבל מענה שיספק אתכם.
זה צריך להיות מקום שמספק שירות לקוחות מהיר עם אמינות גבוהה ועם פידבקים חיוביים מלקוחות עבר, כל דבר שיכול להעלות אצלכם את רמת הביטחון שאתם רוכשים במקום הנכון.