עיר הדלתות - סיטי דורס CityDoors דלתות פנים מעוצבות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7611114
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרזול לדלתות פנים - ידיות לדלתות פנים מעוצבות

 

פרזול לדלתות פנים

 
פרזול נכון של דלת פנים יכול לשדרג כל סוג של דלת, בין אם מדובר על דלתות פנים של בתים פרטיים או של משרדים.

התפקיד של דלתות פנים מעוצבות חשוב יותר מכפי שנהוג לחשוב. מעבר לתפקידה של דלת הפנים ביצירת בידוד תרמי וסוג של איטום אקוסטי, לדלת הפנים יש השפעה מהותית על העיצוב של החלל. אם הדלת מעוצבת וכל אביזר בה נבחר בקפידה, חלל הפנים כולו ייראה מרשים יותר. לכן מומלץ לשים דגש גם על הפרזול של דלתות הפנים כאשר מדובר בעיקר על הידית שנבחר.
 

למידע נוסף

 
 
 
או
 
התקשרו עכשיו
 
 
 
 
 

כיצד בוחרים ידיות לדלתות פנים?

 
ידית היא דוגמא מעולה לפריט קטן שיכול לעשות הבדל גדול בעיצוב של דלתות פנים. אם בוחרים את הידית המתאימה ודואגים שהיא תהיה גם מעוצבת וגם פונקציונאלית, מרוויחים המון יתרונות. יש לשים לב לשני פרמטרים כאשר בוחרים בפרזול דלתות הפנים שלנו:

א .סוג המנעול – בדלתות פנים שונות יש שימושים שונים בידיות. דלתות פנים של שירותים או מקלחות למשל נהוג לנעול לעיתים קרובות, בעוד דלתות פנים של חדרים נועלים לעיתים רחוקות יותר. לכן, בדלתות פנים של שירותים ומקלחת אפשר לבחור ידיות שניתנות לנעילה ישירה. לעומת זאת, בדלתות פנים של חדרים נשתמש במנעול עם מפתח.

ב .עיצוב הידיות – קיימים עיצובים שונים של ידיות לדלתות פנים ופה זה כבר עניין של טעם אישי. לדוגמא יש ידיות עם עיצוב מעוגל יותר ויש ידיות לדלתות פנים עם עיצוב מרובע. מומלץ להתייעץ עם מעצב/ת הפנים, במידה ויש לכם, ולחשוב מה הכי יתאים לעיצוב של הדלת ולעיצוב הכולל של הבית. האם אתם הולכים על עיצוב פשוט וקלאסי, עיצוב מודרני, עתיק וכו'.
 
פרזול ידיות לדלתות פנים
 

התאמה עיצובית של הידיות לדלתות הפנים

 
כאמור, דרך טובה להשוות בין סוגים שונים של ידיות היא לבדוק מה מאפיין את הדגמים השונים בתוך הקטלוג, לבחון כיצד הם מתאימים לעיצוב הכולל שלנו. כך למשל אפשר לראות שיש דגמים מסוימים של ידיות שנראות כמו כפתור משיכה, לעומת ידיות מתכת שנחשבות פתרון קלאסי יותר. לשם השוואה, ידית משיכה תתאים עבור ארונות או דלתות עץ קלות – בעוד ידית מעוצבת מניקל מוברש בהחלט תוכל להתאים גם עבור דלתות הכניסה אל הבית או היציאה אל החצר והמרפסת.
 

פרזול לדלתות פנים של סיטי דורס

 
לסיטי דורס יש קטלוג נרחב של ידיות מעוצבות לדלתות פנים. כמו כן כל הדלתות שלנו מגיעות עם מנעול מגנטי. אם אתם לא בטוחים מהי הידית המתאימה לכם, תוכלו תמיד להתייעץ עם המומחים שלנו כדי לדעת מהן הידיות שרוב האנשים בוחרים, ומה יותר מתאים עבורכם.
 

קטלוג ידיות לדלתות פנים של סיטי דורס

 
קטלוג חדש בקרוב... הישארו מעודכנים
 
 
 
 
לקבלת ייעוץ אישי ממומחה
חייגו 073-7611114
 
או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם!