עיר הדלתות - סיטי דורס CityDoors דלתות פנים מעוצבות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7611114
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התאמת דלתות פנים מעוצבות לחלל הבית או המשרד

 
ברור לכולנו כי הדלת היא לפני הכול פריט פונקציונאלי. אך כיום אנו עדים למהפך משמעותי בתחום דלתות הפנים. הדלת של היום מהווה לא פעם אלמנט עיצובי בולט ואפילו מרכזי בחלל. סיטי דורס, מומחים בתחום דלתות פנים, ממליצים ומתאימים לכל לקוח את הדלתות המתאימות עבורו בהתאם לחלל הנתון, ובהתחשב בצרכיו הספציפיים הן מההיבט הפרקטי והן מההיבט העיצובי.
 
דלתות פנים מעוצבות | סיטי דורס
 

דלתות פנים מעוצבות לבית ולעסק

 
דלתות פנים מעוצבות הן כאמור חלק בלתי נפרד בחללים רבים. ואם הדלת תהיה יפה, היא תיצור בחלל את התדמית הרצויה. אך בנוסף לתפקידן מבחינה עיצובית, כדאי לדעת כי, ברוב המקרים, הדלתות המעוצבות הן גם דלתות מושקעות מבחינות נוספות ויש להן יתרונות שלא היו בדלתות הישנות של פעם. (דלתות העץ או דלתות המתכת)
הדלתות החדישות והמעוצבות הן בהחלט איכותיות יותר, הן מבטיחות עמידות במים ברוב המקרים והן אף מבודדות היטב מפני רעשים. הן גם חסינות מפני מזיקים או אפילו מכות וחבלות חיצוניות. מדובר בשורה של יתרונות בלתי מבוטלים שהם על פי רוב לא מיותרים בשום מקום.
 

איך בוחרים דלתות פנים מעוצבות?

 
הבחירה בדלתות פנים חייבת להיעשות מתוך התחשבות בכמה וכמה פרמטרים. ברור שאי אפשר להסתפק רק ביופי העיצובי של הדלת. חשוב לשים לב לגודל החלל או גודלו של המסדרון אשר אליהם פונה הדלת. יש לכך משמעות רבה.
מעבר לכל זה, יש לשים לב לכיוון הפתיחה של הדלת. לא פעם זה משנה מאוד את כל ההתנהלות כמו גם את העיצוב של החלל כולו. חשוב לבדוק את הנתון הזה לפני ההתקנה כי כל שינוי לאחר ההתקנה עשוי לגרור הוצאות משמעותיות, שלא לדבר על הבלגן והלכלוך של עבודות מהסוג הזה.
במקרים מסוימים תהיה ההמלצה לבחון את האפשרות של דלתות הזזה. אלה עשויות להוות פתרון יעיל, במיוחד בחללים קטנים.
 
דלתות פנים בצבעים
 

דלתות פנים מעוצבות עם התייחסות לאלמנטים הטכניים

 
כאשר אנחנו באים לבחון דלתות פנים מעוצבות, אנחנו למעשה נחשפים למגוון גדול ולאינספור אפשרויות. יש היום דלתות במגוון צבעים, עם או בלי חריטות, עם או בלי שילובים של זכוכית ובכלל, קיים מבחר סגנונות מרהיבים. בנוסף ישנה אפשרות נוספת של דלתות נסתרות המעניקות מראה נקי ונעים לחלל.
מבחינת ההרכב של הדלתות קיימים סוגים רבים של דלתות. לדוגמא דלתות 100 אחוז פולימר המעניקות עמידות גבוהה מנזקי מים, לעומת ציפוי פולימר עם מילוי פלקסבורד המעניק אטימות לרעש וחסינות מאש. כאן חשוב להתמקד ולחשוב מה באמת יתאים לנו ולצרכים שלנו כיוון שיש חללים בהם חשוב לנו מאוד לשמור על בידוד מפני רעשים או חללים בהם חשוב לנו שהדלתות תהיינה חסינות למים או לחות. כל האלמנטים הללו אמורים להילקח בחשבון בעת הבחירה בדלת.
 
מבולבלים מההיצע? לא יודעים במה לבחור? המומחים של סיטי דורס פותחים עבורכם דלתות לעיצוב הבית והמשרד. מתאימים לכל לקוח את הדלת המתאימה לו לכל צורך ולכל מטרה.
 
 
 
רוצים לדעת עוד?
חייגו 073-7611114