עיר הדלתות - סיטי דורס CityDoors דלתות פנים מעוצבות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7611114
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

והחלפת דלתות פנים ומשקופים

 
אחד האלמנטים שמשפיעים על המראה ועל העיצוב של הבית הוא דלתות הפנים. מחפשים לבצע החלפת דלתות פנים? בין אם לסגירת חדרים, להגדרת אזורים ולשמירה על פרטיות בתוך שטח הבית. דלתות אלו כמו כל אלמנט שימושי אחר צוברות במהלך השנים נזקים שונים. דלת נטרקת, נסדקת, צוברת לכלוך ומאבדת את היופי ואת המראה שאפיין אותה בראשית דרכה. זו הסיבה לכך שלקוחות פונים לחנויות של דלתות פנים כדי לבחור דלתות חדשות איכותיות לשם החלפת דלתות הפנים הישנות של הבית. כמו כן בתהליך של שיפוץ הבית יבחרו מרבית המשפצים להחליף גם את דלתות הפנים בחדשות.
 

בזמן החלפת דלתות פנים - מה אנחנו מחפשים?

 
כאשר לקוח פונה לבחור דלתות פנים לבית הוא עלול למצוא את עצמו מבולבל לנוכח שמות שונים של חומרי גלם ומושגים שונים שאינם מוכרים לו. מה גם שיש מספר רב של חברות ויצרניות שמשווקות דלתות פנים, כיצד נדע במה לבחור מתוך כל המבחר המוצע? מהי הדלת הטובה שתוכיח את עצמה לאורך שנים של שימוש מועיל? אכן, הבלבול עשוי להיות רב ויש להכיר היטב את השטח כדי לבחור בתבונה.
 

על התחום של החלפת דלתות פנים

 
יש להבין כי בתחום דלתות פנים קיימת תחרות גדולה, כל חברה מציעה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות. אצלנו בחברת סיטי דורס תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דלתות פנים מעוצבות ברמת איכות גבוהה עם אחריות על נזקי מים. באולם התצוגה בראשון לציון ניתן להתרשם משפע של מוצרים ושלל דלתות ברמות שונות. כך יכול כל לקוח לאתר את המוצר שמתאים לו מבחינת איכות ותקציב.
 
החלפת דלתות פנים
 

המראה והעיצוב

 
כאמור הדלתות אותן אנחנו מתקינים בתוך הבית תורמות רבות למראה ולעיצוב של הבית. רוב הדלתות מאופיינות בעיצוב אלגנטי ועדין שנותן לבית מראה עכשווי ומעודן. העיצוב של הדלתות הינו דו צדדי כך שגם מתוך החדר וגם מחוצה לו נהנה מהיופי של הדלת. כאשר מחליפים דלתות פנים בבית ישנם שלל דגמים המאפשרים לנו לבחור דלת מעוצבת ומתאימה ליתר האלמנטים בחדר.
 

הבידוד האקוסטי

 
החלפת דלתות פנים מתבצעת כדי לשמור על פרטיות בתוך החדרים ולאפשר לנו לשכב לישון גם אם ביתר חלקי הבית יש רעש ודיבורים, חשוב לנו להתייחס לעניין הבידוד האקוסטי. בסיטי דורס ניתן להבחין בשלוש סדרות של דלתות. ברמת הסטנדרט הדלתות ממולאות בחומר מילוי שנקרא פלקסבורד. בסדרה שנקראת היי סטנדרט הדלתות ממולאות בספוג דחוס, מדובר על חומר חדיש שמספק אטימות אקוסטית טובה יותר. ואילו בדלתות הפרמיום חומר המילוי הינו פוליאריתן. אם כי יש לציין שבכל הדלתות המשקופים עשויים מחומר פולימרי עבה ויש עליהן אחריות מלאה נגד נזקי מים וטרמיטים.
 

אחריות נגד מים ומזיקי עץ

 
כאשר בוחרים ומבצעים החלפת דלתות פנים בבית חשוב להתייחס לעניין האחריות. וזאת כדי להיות רגועים שהדלת לא תצבור נזקים ותתקלקל במהלך השימוש בה. האחריות מתייחסת לשני חלקים; אחריות מפני נזקי מים ואחריות מפני מזיקי עץ. דלת עמידה במים הינה דלת שלא תתנפח בגין חשיפה למים. ואילו דלת עמידה מפני מזיקי עץ היא דלת שעברה תהליך מיוחד שנועד למנוע הופעה של טרמיטים ומזיקים שעלולים לפגוע בדלת.
 

אחריות על הסדרות השונות

 
יש מספר הבדלים בין הסדרות השונות של הדלתות. בסדרת ההיי סטנדרט הדלת בנויה מפולימר WPC ותחתית פלסטיק, לדלתות אלו יש שבע שנות אחריות ואילו דלתות הפרמיום מיוצרות מגוש יצוק של פולימר ויש על דלת זו אחריות לכל החיים.
 
 
 
רוצים לדעת עוד?
חייגו 073-7611114