עיר הדלתות - סיטי דורס CityDoors דלתות פנים מעוצבות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
073-7611114
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דלתות הזזה

 

אחת הבחירות המאתגרות שיש לכל מי שמשפץ את ביתו היא בעניין בחירת דלתות הפנים. יש בתחום אופציות רבות וחברות שונות מציעות את מרכולתן. חשובה לנו האיכות, המראה משמעותי לנו אף הוא. ומלבד זאת עלינו להיות בטוחים כי הדלת מתאימה לשימוש הצפוי בה והיא תשביע את רצוננו במהלך השנים הבאות. בינינו, לא כל יום ולא כל שנה מחליפים דלתות פנים בבית... אחת הדלתות המבוקשות היא דלת הזזה.

מהי דלת הזזה?

בבואנו לחנות הדלתות נוכל להבחין בין מספר סוגי דלתות. הדלת הפופולארית ביותר והמוכרת היא דלת כנף שנעה על צירה. זו דלת שמותקנת באמצעות צירים על המשקוף. והיא נעה הנה והנה כדי לאפשר פתיחה וסגירה. אבל לא לכל מקום זה מתאים. כי במקרה שאנחנו מעוניינים שתהיה דלת, אבל חבל לנו לבזבז חלל על הדלת שתופסת מקום, הפתרון יהיה דלת הזזה. מדובר על דלת שנעה על מסילה מיחדת שמותקנת מעליה בתוך כיס מעוצב. והדלת נאה לימין ולשמאל. לרוב היא תהיה חבויה מאחורי ארון או מקרר. כך אפשר לסגור ולפתוח בלי שהכנף תתפוס שטח ותפריע לנו.

 
 

מה חשוב שיהיה בדלת הזזה?

דלת הזזה צריכה לכלול מספר נתונים כדי שהיא תוכל לענות על הצורך שלנו, ולהיות חלק מהבית ומהחיים שלנו בבית. אלו הפרמטרים שיש לבדוק לפני שנזמין דלתה הזזה.

מראה ועיצוב

דלתות הזזה מעוצבות אמורות להשתלב במראה החלל, ולהתמזג במקום בלי לבלוט יתר על המידה. כך שחשוב לנו לבחון אפשרויות של דלתות פנים מעוצבות כדי להבטיח שהדלת תהיה נאה ומתאימה לחלל בו היא תותקן. שהיא תוסיף למראה ותשלים אותו, ולא תפגע בו ותהרוס את ההרמוניה. ניתן להתרשם ממגוון דלתות פנים מעוצבות בשלל עיצובים וצבעים להתאמה מושלמת.

פרקטיקה

הדלת צריכה להיות פרקטית. וזה אומר שהשימוש בה אמור להיות נוח ויעיל. שאפשר יהיה בקלות להסיט את הדלתות לימין ולשמאל, לפתוח - לסגור ללא מאמץ. כאשר הכיס ומערכת ההזזה איכותיים ומותקנים היטב, ניתן לעשות בדלת שימוש מועיל.

עמידות

דלת הזזה נועדה לשמש אותנו למשך שנים. לכן חשוב כי הדלת תהיה עמידה ותחזיק מעמד לאורך שנים ללא תקלות. דלת עמידה היא כזו שנעה על המסילה ללא תקלות, והיא שומרת גם על המראה שלה נאה לאורך זמן.

הגנה ממים וממזיקים

חשוב לנו שהדלת תהיה נגד מים. הגנה זו מבטיחה כי גם אם הדלת תיחשף לרטיבות היא לא תתנפח ותאבד את הצורה שלה. לגבי מזיקים – יש להבין כי מזיקים שונים עלולים לפגוע בדלתות הפנים. דלת שעברה תהליכים מיוחדים כדי להבטיח לה עמידות כנגד מזיקים תוכל לעמוד על מקומה, ולמלא את תפקידה לאורך שנים בלי בעיות וטרדות.

התקנה מקצועית

מסתבר כי התקנת דלתות הוא תחום מורכב מאוד. ואם מדובר על דלת הזזה, הרי האתגר גדול יותר. ההתקנה דורשת הבנה באופן הפעולה של הדלת וכן במערכת ההזזה שמאפשרת את התנועה. התקנה טובה משיגה מראה נאה של המשקוף וזווית מדויקת של הדלת. התקנה כזו תתבצע על ידי מתקין דלתות מקצועי.

חברה מקצועית ואמינה לדלת הזזה שתהיו מרוצים ממנה

כדי שדלת ההזזה אותה אתם מזמינים תשביע את רצונכם, ותשתמשו בה לאורך שנים בלי נזקים ותקלות חשוב לכם לבחור חברה מקצועית ומומחית בתחום דלתות פנים. השימוש הרב בדלתות הפנים מחייב התייחסות הולמת. כך שמוצרים באיכות ירודה לא יוכלו לספק לנו את הצורך. בחרו חברה שמתמחה בתחום מיוחד זה של דלתות הזזה, שם תוכלו לקבל את המענה ולהיות מרוצים מדלת הזזה שנעה הנה והנה במלוא הנוחות!